Gigabit Optik konnvètè

Gigabit Optik konnvètè

STE-8406M a se yon konvètè medya gigabit ki ofri 2 pò gigabit fib ak 1 pò Ethernet gigabit. Li pwolonje rezo gigabit soti nan Multi Mode fib 550m nan Single Mode 120Km fib.

Chat kounye a
Pwodwi detay

STE-8406M Gigabit Media konnvètè Deskripsyon:

STE-8406M a se yon konvètè medya gigabit ki fèt pou konvèti 1000BASE-FX fib pou 1000Base-T medya kwiv oswa vis vèrsa. Li ofri 2 Fib Fib Gigabit pou Fib nan ak Fibre soti, ansanm ak 1 Gigabit Copper pò pou Gigabit TX koneksyon.

Ki fèt anba IEEE802.3ab 1000Base-T ak IEEE802.3z 1000Base-FX estanda, theSTE-8406M yo fèt pou itilize ak doub oswa sèl, Multimode oswa sèl-mòd fib fib itilize SC oswa ST Connector tip. Pou Fib Single, youn nan pò fib Gigabit li yo ka 1310nm, pandan y ap lòt pò a fib Gigabit ka 1550nm, ak vis vèrsa. Pou doub fib, tou de nan pò li yo ki gen 1310nm ak 1550nm longèdonn. Avèk 2 Gigabit Fib pò yo, yon pò fib nan, ak lòt fib la soti, pò a Tx Gigabit ka konekte nan tèminal lòt ki se ak Gigabit Tx pò, tankou, yon switch gigabit, yon PC ki ekipe ak adaptè LAN Gigabit, elatriye STE-8406M la se popilè aplike nan solisyon Fib Chain Gigabit.


>>> Karakteristik:

> Bay de Gigabit Connector fib ak yon Gigabit Tx Connector

> Fully konfòm ak IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX,

IEEE802.3z 1000Baz-FX estanda

> Auto-deteksyon mwatye / plen mòd transfè duplex pou Gigabit Tx pò

> Oto-negosyasyon nan 10/100 / 1000Mbps to ak Auto-MDI / MDIX pou Gigabit Tx pò

> Bay switch konfigirasyon mwatye / plen mòd transfere duplex pou Gigabit Fib pò

> Pwolonje distans transmisyon rezo soti nan 20km 120Km

> Limyè endikasyon: RX, TX, FX, 1000, POW, 10/100 / 1000mbps

> Fasil-a-wè endikatè ki ap dirije bay estati fasil pou kontwole aktivite rezo

> Entèn oswa Ekstèn pouvwa ekipman pou


Espesifikasyon:


Creole

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX vit-Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

RJ-45 Port

Auto-MDI / MDIX

Fib Port

Kalite Fib

SC / ST / FC

Longèdonn

780/850/1310 / 1550nm

Voye pouvwa

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Rezo Kab

> 10BASE-T:

Kategori 3,4 oswa 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100BASE-TX:

2pairs nan kategori 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 1000BASE-TX:

Kategori 5 UTP / STP (Max: 100m)

> 1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62,5 / 125,100 / 140μm (maksimòm 2Km)

SMF: 8.3 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120Km)

Dimansyon (WxDxH)

95x71x26mm (Ekstèn pouvwa)

160x130x30mm (Entèn pouvwa)

Antre Voltage

DC5V1A (D 'pouvwa ekstèn:

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V ak DC-48V se si ou vle (Entèn pouvwa)

Tanperati operasyonèl

0 ℃ ~ 50 ℃

Tanperati Store

-30 ℃ ~ 60 ℃

Imidite

5% ~ 95% pa gen okenn coagulation


Hot Tags: gigabit optik konvètè, Lachin, manifaktirè, Swèd, faktori, achte, bon mache, esansyèl, pri listri, pri ki ba
Pwodwi ki
Rechèch