Gigabit Media konnvètè

Gigabit Media konnvètè

STE-8400M a se yon konvètè medya gigabit ki ofri 1 pò fib fib ak 1 pò Ethernet gigabit. Li pwolonje rezo gigabit soti nan Multi Mode fib 550m nan Single Mode 120Km fib.

Chat kounye a
Pwodwi detay

STE-8400M Gigabit Media konnvètè Deskripsyon:

STE-8400M a se yon konvètè medya gigabit ki bay 1 pò Port Fibre ak 1 pò Ethernet gigabit. Li konvèti fib gigabit Ethernet gigabit, oswa Ethernet jigabit giga fib. Li pwolonje rezo ki soti nan 550m gibabit fibre pou SM gigabit fibre 120Km. Kòm yon konvètisè medya gigabit, STE-8400M a konpatib ak 10mbps, 100mbps, ethernet 1000mbps. Ekipman pouvwa li ka opsyonèl entèn oswa ekstèn.

STE-8400M la adopte yon desen Desktop mini epi li se yon ploge ki senp epi jwe aparèy Ethernet gigabit.


>>> Karakteristik:

> Bay yon pò fib gigabit ak yon pò Ethernet gigabit

> Fully konfòm ak IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX,

IEEE802.3z 1000Base-FX estanda

> Auto-deteksyon mwatye / plen mòd transfè duplex pou pò Tx

> Auto-negosyasyon nan 10/100 / 1000Mbpa to ak Auto-MDI / MDIX pou pò Tx

> Bay switch konfigirasyon mwatye / plen mòd transfè duplex pou Fx pò

> Pwolonje rezo de Gigabit multimode fibre 550m pou Gigabit 120 kilomèt

> Limyè endikasyon: RX, TX, FX, 1000, POW, 10/100

> Fasil-a-wè endikatè ki ap dirije bay estati fasil pou kontwole aktivite rezo

> Entèn oswa Ekstèn pouvwa ekipman pou

Espesifikasyon:


Creole

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX vit-Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

RJ-45 Port

Auto-MDI / MDIX

Fib Port

Kalite Fib

SC / ST / FC

Longèdonn

780/850/1310 / 1550nm

Voye pouvwa

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Rezo Kab

> 10BASE-T:

Kategori 3,4 oswa 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 100BASE-TX:

2pairs nan kategori 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

> 1000BASE-TX:

Kategori 5 UTP / STP (Max: 100m)

> 1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62,5 / 125,100 / 140μm (maksimòm 2Km)

SMF: 8.3 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120Km)

Dimansyon (WxDxH)

95x71x26mm (Ekstèn pouvwa)

160x130x30mm (Entèn pouvwa)

Antre Voltage

DC5V1A (D 'pouvwa ekstèn:

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V ak DC-48V se si ou vle (Entèn pouvwa)

Tanperati operasyonèl

0 ℃ ~ 50 ℃

Tanperati Store

-30 ℃ ~ 60 ℃

Imidite

5% ~ 95% pa gen okenn coagulation


Hot Tags: gigabit medya konvètè, Lachin, manifaktirè, founisè, faktori, achte, bon mache, en, pri list, pri ki ba
Pwodwi ki
Rechèch