Gigabit Fib konnvètè

Gigabit Fib konnvètè

STE-8407M a se yon konvètè gigabit medya ki ofri 2 pò Ethernet gigabit, plis 1 pò gigabit fib. Li pwolonje rezo soti nan Multi Mode fib 550m nan Single Mode 120Km fib.

Chat kounye a
Pwodwi detay

16.png


STE-8407M-POE Gigabit Media konnvètè Deskripsyon:

STE-8407M-POE a se yon konvètè medya gigabit ki fèt pou konvèti fib 1000BASE-FX pou 1000Base-T medya kwiv oswa

vis vèrsa. Li ofri 1 Gigabit Fib Port pou uplink ak 2 Gigabit Ethernet POE pò pou koneksyon Ethernet Gigabit.

Ki fèt anba IEEE802.3ab 1000Base-T ak IEEE802.3z 1000Base-FX estanda, STE-8407M-POE sipòte Gigabit Fibre

ki ede pwolonje rezo ou jiska 100Km ak singlemode fibre. STE-8407M-POE a vini ak 1 * 9 * transfereur giyo fib. Li sipòte Multimode fib oswa yon sèl mòd fib, ak tou SC, ST oswa FC konektè pou koneksyon fleksib fib ou.

Gigabit Ethernet pò yo nan STE-8407M-POE se IEEE802.3af POE pèmèt, chak pò ka bay yon sous pouvwa 15.5w pou konekte ak lòt aparèy adaptasyon POE. Li ka konekte nan yon POE pèmèt Telefòn IP, IP Kamera, oswa yon bwat IPTV san yo pa materyèl pouvwa ekstèn.


Materyèl Features:

Bay 1 Gigabit Fib pò ak 2 Gigabit Ethernet pò

Konfòme ak IEEE802.3 10Base-T, 802.3u 100Base-TX, 802.3ab 1000Base-TX, 802.3z 1000Base-FX, 802.3af estanda

Sipòte IEEE802.3af POE (Power Over Ethernet) sou interfaces yo Ethernet Gigabit

Bandwidth: 6 Gbps, reyalize transmisyon ki pa bloke fil-vitès

Sipò maksimòm 1536 bytes ankadreman, memwa defansè Frame: 512Kb RAM, 1K MAC adrès

Sipò Port ki baze sou VLAN ak QoS, difizyon prevansyon tanpèt

Auto-deteksyon nan mwatye / plen mòd transfere duplex pou Tx pò

Oto-negosyasyon nan 10/100 / 1000Mbps pousantaj ak Auto-MDI / MDIX pou pò Tx

Sipò mwatye / plen mòd transmisyon duplex

Pwolonje rezo soti nan Gigabit Multimode fibre 550m Gigabit Single Fibre 100Km

Limyè endikasyon: Dirije endike estati chak Gigabit SFP oswa Gigabit Ethernet pò yo

Ekstèn pouvwa ekipman, Mini Desktop Building lojman, ekstèn pouvwa Pwovizyon pou, -48V, 1A

Gigabit Fib Interfaces:

Vini ak 1 Gigabit 1 * 9 Transceiver Fib, sipò 1.25Gbps pousantaj transmisyon

Fib Fib Gigabit la ka itilize kòm pò uplink oswa pò Downlink

Sipò Multimode Fibre, ka transmèt jiska 550m ak fib multimode

Sipò Singlemode Fibre, ka transmèt jiska 100Km ak singlemode fibre

Sipò SC, ST oswa FC konektè


Ethernet Interfaces:

Vini ak 2 Auto-negosyab 10/100 / 1000Base-Tx Ethernet pò, tou de pò yo se IEEE802.3af POE pèmèt

Chak Ethernet koòdone ka aplike kòm pò a Uplink oswa Downlink

Sipò magazen ak mòd pi devan chanje

Sipòte IEEE802.3x plen duplex, mwatye-duplex kontwòl presyon koule

Sipò MAC Adrès Auto-kèk, 2K MAC adrès


Aplikasyon prensipal:

STE-8407M-POE a se yon Gigabit Media Converter ak pò Downlink POE. Avèk pouvwa sou Ethernet a, itilizatè yo pouvwa pouvwa moute aparèy POE yo nan kab Ethernet la. Itilizatè yo ka deplwaye rezo a fanmi an oswa ti rezo biwo ki pa gen okenn bothers nan pwovizyon pouvwa ekstèn ak Jacks pouvwa. Li se yon teknoloji ki pote senplifye ti rezo deplwaman itilizatè yo.


Dyagram Aplikasyon:

17.png



Espesifikasyon:

Creole

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX vit-Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x
IEEE802.3af pouvwa sou Ethernet

Ethernet Port

2 * 10/100 / 1000Base-Tx Auto negosyasyon pò Ethernet
Bay sous 15.5w pouvwa pou chak pò

Fib Port

1 * Gigabit Fib pò

SC, ST, FC konektè ki disponib

Longèdonn

1310 / 1550nm

Voye pouvwa

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Rezo Kab

10BASE-T:

Kategori 3,4 oswa 5 UTP / STP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

100BASE-TX:

2pairs nan kategori 5 UTP (Max: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100m)

1000BASE-TX:

Kategori 5 UTP / STP (Max: 100m)

1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62,5 / 125,100 / 140μm (maksimòm 2Km)

SMF: 8.3 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120Km)

Dimansyon (WxDxH)

100 * 90 * 26mm (Ekstèn pouvwa)

Antre Voltage

AC 100V-AC240V / 50-60HZ)

DC -48V Sòti, 1A

Tanperati operasyonèl

0 ℃ ~ 50 ℃

Tanperati Store

-30 ℃ ~ 60 ℃

Imidite

5% ~ 95% pa gen okenn coagulation



Hot Tags: Gigabit konvètisè fib, Lachin, manifaktirè, Swèd, faktori, achte, bon mache, esansyèl, pri list, pri ki ba
Pwodwi ki
Rechèch