Media konnvètè

  • Gigabit Optik Bouton 8 pò

    Gigabit Optik Bouton 8 pò

    8 Port 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Ethernet Switch10 / 100 / 1000M Auto-Negosyasyon, Auto MDI / MDI-X, IEEE802.3x Kontwòl Flow, Pleasant Pleasant jiska 16 Gbps, ki pa Peye-bloke Full Filè...

    Plis
  • Media konnvètè 6 Port

    Media konnvètè 6 Port

    2 Port Gigabit SFP fant + 4 Port 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Media konnvètè, Ofri 4 Gigabit pò Ethernet ak 2 Gigabit SFP pò yo. Transmisyon distans soti nanMMFiber 550m SM...

    Plis
  • Media konnvètè POE

    Media konnvètè POE

    8 Port 10 / 100Base-Tx Unmanaged Ethernet switch ak 4 POE pò AVAILABLE nan etajè IEEE802.3af ki baze pouvwa sou Ethernet, ofri total 62W POE pouvwa, chak LAN sipò 15.5W pouvwa

    Plis
  • Optik konnvètè Kontwole

    Optik konnvètè Kontwole

    STE-51X a se yon 10 / 100mbps etajè mòn jere medya konvètè ki ofri 16 fant pou mete kat medya konvètè. Li sipòte snmp jesyon aleka, ak IEEE802.1Q VLAN, IEEE802.1P QOS.

    Plis
  • Single Mode Media konnvètè

    Single Mode Media konnvètè

    STE-MSMC a se yon konvèrtè Ethernet 10 / 100mbps medya ki ofri 1 pò multimode fib, 1 pò sèl mòd fib, ak 1 10 / 100mbps pò ethernet.It se konvèrtiseur ethernet ki konvèti fib multimode nan...

    Plis
  • 100mbps Media konnvètè

    100mbps Media konnvètè

    STE-SFMC a se yon konvèrtè Ethernet 10 / 100mbps konvètè ki ofri 1 pò Single fib, ak 1 10 / 100mbps pò ethernet.Li se yon fib Single nan Ethernet fibre medya konvètisè

    Plis
  • Gigabit Optik konnvètè

    Gigabit Optik konnvètè

    STE-8406M a se yon konvètè medya gigabit ki ofri 2 pò gigabit fib ak 1 pò Ethernet gigabit. Li pwolonje rezo gigabit soti nan Multi Mode fib 550m nan Single Mode 120Km fib.

    Plis
  • Gigabit Media konnvètè

    Gigabit Media konnvètè

    STE-8400M a se yon konvètè medya gigabit ki ofri 1 pò fib fib ak 1 pò Ethernet gigabit. Li pwolonje rezo gigabit soti nan Multi Mode fib 550m nan Single Mode 120Km fib.

    Plis
  • Media konnvètè kat

    Media konnvètè kat

    STE-MCM a se yon kat konvèrtè medya 10 / 100mbps ki ofri 1 pò 10 / 100Base-Fx ak 1 pò 10 / 100Base-Tx. Transmisyon distans chenn li yo soti nan fib Multimode 500m nan Single...

    Plis
  • Optik konnvètè 16 pò

    Optik konnvètè 16 pò

    STE-51P a se yon 10 / 100mbps etajè mòn konvètè medya ki ofri 16 fant pou mete kat medya konvètè. Transmisyon distans chenn li yo soti nan fib Multimode 500m nan Single 120km...

    Plis
  • Media konnvètè 100mbps

    Media konnvètè 100mbps

    STE-FMC a se yon konvèrtè medya 10 / 100mbps ki ofri 1 pò 10 / 100Base-Fx ak 1 pò 10 / 100Base-Tx. Transmisyon distans chenn li yo soti nan fib Multimode 500m nan Single 120km...

    Plis
  • Optik Fiber konnvètè Gigabit

    Optik Fiber konnvètè Gigabit

    STE-8408M a se yon konvètisè gigabit SFP ki ofri 2 pò Ethernet gigabit, plis 2 gigabit SFP pò. Li pwolonje rezo fibre Gigabit soti nan Multi Mode fib 550m nan Single Mode fib...

    Plis
Kay Paj ki vini anvan 12 Paj kap vini Dènye paj 1/2
Nou se byen li te ye kòm youn nan dirijan medya konvèrtisè yo manifaktirè yo ak Swèd nan Lachin pou pwodwi bon jan kalite nou yo ak pri ki ba. Souple ou lib pou achte bulk convertisseurs en bon mache ak GEt pricelist de faktori nou.