Gepon Olt 16 pò

Gepon Olt 16 pò

CHIM 16 Port GEPON OLT, sipò 1:64 fib rapò, ka konekte jiska 1024 lòt ONU yo.

Chat kounye a
Pwodwi detay

SNA8816T 16 Port Gepon OLT sistèm Deskripsyon:

SNA8816T a se yon sistèm GEPON OLT ki baze sou IEEE802.3ah Gigabit EPON estanda. Li vini ak maksimòm 16 pò GEPON, sa ki ka konekte jiska 1024 GEPON ONU nan 1: 64 Fibre Fib. Li se yon sistèm Telecom Grade GEPON OLT ki fèt pou ISPs ki ofri sèvis siperyè gwo vitès, segondè ak estabilite segondè (tankou IPTV, VoIP ak Sèvis Transmisyon Done) pou abonnés.


Avantaj prensipal yo:

Anjeneral, yon nòmal 16 pò GEPON OLT sipòte sèlman kouch 2 karakteristik rezo aksè. Men, kontrèman ak GEPON OLT nòmal la, SNA8816T sipòte rich kouch 2, 3, 4 karakteristik rezo ki pèmèt ou aplike li nan rezo aksè Layer 2 ak nan Rezo aggregation Layer 3.

Sipòte ayer 2/3/4 karakteristik rezo, pèmèt ou aplike li nan rezo aksè Layer 2 ak rezo aggregation Layer 3.

Sipò pou 1:64 Fibre Fibre nan distans transmisyon 20Km, ka konekte jiska 1024 ONU aleka.

Vini ak konsepsyon PCBA plenn, fikse pò Downlink GEPON ak 1 G uplink pò sou tablo, ekonomize enstalasyon espas.

Sipò pou opsyonèl pò 10 uplink, pèmèt kapasite nan elaji Pleasant pa chanje sèlman Fibre SFP transceivers.

Sipò prensipal ekipman pou pouvwa ak backup pouvwa ekipman pou travay nan 1 + 1 mòd, asire estabilite segondè nan rezo.

Sipò DC ekipman pou pouvwa, apwopriye pou aplike nan chanm ISPs'server.

Sipò pou CLI lòd ak OAM jesyon, sipò OAM alam pou evènman echèk ONU.

Sipò pou CTC2.0, 2.1 ak 3.0 konplètman, pèmèt segondè konpatibilite ak ONUs ki soti nan diferan mak.

Sipò rapid Recovery Network, Rezo rezime nan mwens pase 50ms nan ka ta gen sèvè ak aparèy rdemaraj.

Sipò SNMP V1, V2, V3, Telnet oswa NMS jesyon, pèmèt jesyon aleka, detekte pwoblèm remote ak rezoud pwoblèm aleka nan SNA8816T GEPON OLT ak ONU ki anrejistre yo.


Gepon Teknoloji ki baze sou IEEE802.3ah estanda:

SNA8816T la vini ak konsepsyon tablo PCBA plenn, sipò max 16 GEPON SFP pò yo.

Sipò pou IEEE802.3ah Gigabit Epon estanda,

Sipò ONU otantifikasyon, alam nan ilegal ONU enskripsyon oswa ONU echèk.

Sipò pou Done ankriptaj, ka ankripte done pake transmèt sou rezo GEPON.

Sipò Fibre pwoteksyon nan nivo rèl, 1 + 1 pwoteksyon ki pèmèt rezo rekiperasyon nan 50ms

Sipòte yon max de 16 Gepon SFP transceivers pou downlinking, ka konekte jiska 1024 ONUs

Sipò pou 1.25Gbps GEPON transmisyon, Longè Dwat nan Gepon SC: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

Sipò pou CATV sou aplikasyon EPON, KATV longèdonn nan 1550nm.

Mwayèn optik transmèt pouvwa pou Gepon SC Port la: + 2dbm + 7dbm

Optik resepsyon resepsyon nan Gepon SC Port la: -30dBm

Max optik fib fonksyon: 1:64 nan distans transmisyon 20Km

Sipò pou CTC 2.0, 2.1 ak 3.0 Telecom Gigabit Epon estanda,

Sipò pou Creole OAM ak karakteristik jesyon OAM dégradable

Sipò pou amelyore yon sèl ONU oswa plizyè ONU ansanm ak adistans administratè System la


Materyèl Features:

Fully konpatib ak IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah estanda

Sipò 16 GEPON SC pò, 1.25Gbps pousantaj transmisyon.

Sipò pou 8 * Gigabit SFP uplink interfaces, ak / oswa 2 * 10 G SFP + interfaces uplink

1U chasi ak fanatik refwadisman ekipe andedan

Sipòte Hot Swap nan GEPON SFP transceivers

Sipò pou pwoteksyon rapid EAPS ak GEPON pwoteksyon Optical Path.

MAC adrès tab: 32K

Tablo VLAN: 1-4094

Pouvwa pouvwa: Main pouvwa ekipman pou + rezèv pou pouvwa backup

AC pouvwa Pwovizyon pou: AC: 90 ~ 264V, 50 / 60Hz

DC: -36 ~ -72V


Karakteristik Software:

SNA8816T sipòte kouch 2/3/4 karakteristik rezo:

Sipòte IEEE802.1Q VLAN, Port Based VLAN, GVRP ak QinQ VLAN anpile,

Sipò pou IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree, IEEE802.1s miltip Spanning Tree

Sipò pou IEEE802.3ad Aggregation Link,

Sipòte IEEE802.3X Mwatye Duplex ak Full Duplex Kontwolè Flow Kontwòl

Sipò pou IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (Premye Nan Premye Out), DBA (Plasman Bandwidth Plasman), SLA,

Sipò L2, L3, L4 akl (lis kontwòl Aksè), IP ki baze sou règ ACL, filtè done pa sous / destinasyon IP, kouch-3 idantite IP, kouch-4 tchp / UDP idantite, priyorite IP, To oswa règ ACL ki baze sou tan.

Sipò Bandwidth kontwòl

Sipò Multicast: IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping, Multicast VLAN,

Sipò pou Kli, Telnet, SNMP V1, V2, V3

Kouch sipò 3 Karakteristik Routing, tankou RIPV1, V2, OSPF V4, Estatik wout, OSPF, BGPv4


Espesifikasyon:

Modèl NON.

SNA8816T GEPON OLT SYSTEM

Materyèl

Materyèl Kapasite

Estanda Materyèl

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah estanda

Pò GEPON

16 GEPON SC pò yo

Uplink pò yo

8 Gigabit SFP fant, ak / oswa 2 * 10G SFP + interfaces

Sistèm refwadisman

1U chasi ak fanatik refwadisman ekipe andedan

Kapab oblije chanje

128GB

MAC Adrès Table

32K

VLAN tab

1-4094

Hot Swap

Sipòte Hot Swap nan GEPON SFP Transceiver

Flash

128Mb

Memwa

1Gbps

Routing Table

12K

Ekipman pou pouvwa

  • Redondants pouvwa Pwovizyon pou: 110-240V AC, 50 / 60Hz

  • Sipò pou DC opsyon DC

  • Konsomasyon pouvwa: <>

Karaktè Gepon

  • Sipò pou IEEE802.3ah Gigabit Epon estanda,

  • Sipò max nan 16 Gepon SC SC pou Downlinking,

  • Sipòte pousantaj transmisyon an nan 1.25Gbps

  • Longè Gepon SC pò: Uplink: 1310nm, Downlink: 1490nm

  • Mwayèn optik transmèt pouvwa pou Gepon SC Port la: + 2dbm + 7dbm

  • Optik resepsyon resepsyon nan Gepon SC Port la: -30dBm

  • Max optik Fib ratios: 1:64

  • Sipò pou CTC 2.0, 2.1, 3.0 Lachin Telecom Gigabit Epon estanda

  • Sipò pou Creole OAM ak karakteristik jesyon OAM dégradable

  • Sipò ankriptaj pou uplinking ak Downlinking done

  • Sipò pou amelyore yon sèl ONU oswa plizyè ONU ansanm ak adistans administratè System la

  • Sipò ONU otantifikasyon, ka rapòte ilegal ONU enskri evènman yo


Karakteristik Software

Pwotokòl

IEEE802.1Q, IEEE802.1P, IEEE802.3X, IEEE802.3ad, IEEE802.1D, IEEE802.1W, IEEE802.1S,

VLAN

GVRP, IEEE802.1Q VLAN, Port Based VLAN, QinQ VLAN anpile, 1-4094 VIDs.

QOS

IEEE802.1P QOS, 8 Queues pou chak pò, To, QOS ki baze sou QOS, DifferSev, WRR, SP, SWRR, Traffic Shapping, Klasifikasyon Flow ak ACL VLAN.

Spannen Tree

IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid STP, IEEE802.1S miltip STP

L3 itinerèr

RIP 1/2, OSPF, BGP4 ak estatik Routing, max 12K routage tab

Multicast

IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping,

Lis kontwòl aksè

L2, L3, L4 ACL (lis kontwòl aksè), IP ki baze sou règ ACL, filtè done pa sous / destinasyon IP, kouch-3 idantite IP, kouch-4 tchp / UDP idantite, priyorite IP, To oswa règ ACL ki baze sou tan.

MAC Filter

Port obligatwa pou MAC, Whitelist / Blacklist MAC filtraj

Kontwòl Flow

Mwatye duplex backpressure ak 802.3x plen duplex, tèt nan liy (HOL) kontwòl koule

ARP

Sipò ARP Proxy

DHCP

Sipò DHCP Kliyan, DHCP sèvè, DHCP Relè

L3 Aggregation

Sipò chaj Balans ak LACP ki baze sou L3 Aggregation

Otantifikasyon

Sipò AAA Radyo ak Otantifikasyon lokal yo

Port Mirroring

Flow oswa Port ki baze sou mirwar

Kontwòl tanpèt

Difizyon ak Multicast Tanpèt kontwòl

Reliability

Garanti disponiblite ak VRRP (Virtual Router Redundancy Protocol)

Jesyon

Konsole

RS232

Telnet

Sipò CLI kòmandman pou jesyon Telnet

SNMP

Sipò SNMP V1, V2, V3

Syslog

Sipò sislog

RMON

Sipò RMON Group 1, 2, 3, 9

MIB

Sipò prive ak piblik MIB

Travay Anviwònman

Imidite

Travay: 10% ~ 90% ki pa kondansasyon / Estokaj: 5% a 95% ki pa kondansasyon

Tanperati travay

Travay: 0 ℃ a 65 ℃ / standby: -20 ℃ a 70 ℃




Hot Tags: gepon olt 16 pò, Lachin, manifaktirè, Swèd, faktori, achte, bon mache, esansyèl, pri list, pri ki ba
Pwodwi ki
Rechèch