Web Smart Gigabit Bouton 24 pò

Web Smart Gigabit Bouton 24 pò

STE-2224-GW a se yon switch gigabit jere ki ofri 24 10/100 / 1000Base-Tx gigabit pò ethernet, 2 gigabit sfp slots.With sa switch jigabit jere, Itilizatè yo ka pwolonje rezo yo jiska 80Km.

Chat kounye a
Pwodwi detay

STE-2224-GW 24 Port Gigabit Websmart Bouton Deskripsyon:

STE-2224-GW a se yon switch gigabit Websmart ki bay 24 Port 10/100 / 1000Base-Tx

Auto-Negosyasyon ak Auto MDI / MDIX, ansanm ak 2 gigabit SFP fant combo ak 23 ak 24 gigabit TX

pò, ak ki li pèmèt itilizatè yo pwolonje rezo ki rive jiska 80Km.

24 switch gigabit pò a ofri jesyon Web ak karakteristik konfigirasyon entelijan, tankou Port

Mirwar, kontwòl kontwòl distribisyon pò, Port / Tag ki baze sou Vlan, Trunk ak estatik MAC adrès, QOS,

Port safty, estati koule pò, elatriye.

Bay yon backplane ki rive jiska 48 Gbps, STE-2224-GW la ofri ki pa bloke fil-vitès voye.

24 pò gigabit websmart chanje adopte magazen-ak-pi devan chanje metòd e li entegre yon 8K

MAC adrès tab bay tout satisfè aplikasyon pou divèsifye.

Avèk yon 19 pous rack konsepsyon montaj, STE-2216-GW a kapab yon opsyon ideyal pou kafe entènèt,

mwayen / ti antrepriz ak rezo kominote entelijan.


>>> Karakteristik:

> Fully konfòme avèk IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

> 24 10/100 / 1000M RJ45 pò ak NWAY ak Auto MDI / MDI-X

> 2 Combo Gigabit SFP fant, Auto-Negosyasyon ant pò cooper ak fant optik

> Sipò pou IEE802.3x kontwòl Flow pou mòd plen duplex, ak kontwole presyon koule kontwòl pou mwatye duplex mòd

> Backplane Pleasant jiska 48 Gbps, sipò ki pa Peye-bloke Full Fil-vitès debi

> Achitekti ak pi devan, 8K MAC Adrès Table

> Sipò Port ki baze sou VLAN ki gen jiska 24 gwoup, IEE802.1q, VLAN ki baze sou VLAN, ID VLAN soti nan 1-4094

> Sipò Port Trunking ki rive jiska 4 gwoup, chak gwoup gen ladan jiska 4 pò

> Statik MAC Adrès Table jesyon sipòte

> Port kontwòl kontwòl, 64kbps

> QoS (Kalite Sèvis), 4 IEEE 802.1P Queues Priyorite

> Sipòte dyagnostik kab la

> Sipòte estatistik done

> Port Security Control, sipò Port MAC adrès laj, aprantisaj, 128 MAC Adrès bing pou chak pò

> Broadcast Strom Entelijan Kontwòl, kontwòl kalite emisyon, difizyon anviwònman sipòte

> Port Mirroring

> Sipò IP adrès anviwònman nan fiks IP oswa DHCP kliyan otomatik distribye

> Web-Managed, Multi-lang sipòte

> Sipò mikrolojisyèl Sipò ki baze sou HTTP

> Kab dyagnostik

> Sipò Flow estatik, dinamik pake montre ekspozisyon, filtraj ak transfere nan pò ak switch

> Entèn ekipman pou pouvwa, Creole 19-pous etajè-montayabl metal ka, IU wotè


Espesifikasyon:


Creole

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p

Adrès IP

> IP adrès pou login: 192.168.0.1; Username: admin; Modpas: admin;

> Tanpri, asire ke chanjman an ap travay nòmalman ak Lè sa a, peze bouton an RESET

jiskaske estati a nan endikatè yo SYS chanjman nan fason sa a: Toujou sou - flache sou.

Nan tan sa a, ou ka lage bouton sa a, ak Bouton an ap retabli default faktori a

anviwònman otomatikman. Lè limyè endikatè SYS yo vèt ankò, sa endike ou

te reyisi nan restore anviwònman default.

24 10/100 / 1000M RJ45 pò ak NWAY ak Auto MDI / MDI-X

2 Combo Gigabit SFP fant

Backplane

48Gbps

MAC adrès

8K

Switching mòd

Store-ak-Forward

Mòd kontwòl Flow

IEEE 802.3x plen-duplex kontwòl koule ak kontwòl presyon koule tounen

Endikatè ki ap dirije

10/100 / 1000M Port: 1 LINK / ACT, 1 1000M (vitès), 1 100M (vitès)

SFP plas: 1 LINK / ACT, 1 1000M (vitès, pataje ak RJ45 pò)

Pouvwa: 1

SYS: 1

RESÈT: 1

Rezo Kab

> 10Base-T: UTP kategori 3, 4,5 kab jiska 100m

> 100Base-TX: UTP kategori 5 kab jiska 100m

> 1000Base-Tx: 1000Base-Tx: CAT 5 UTP rekòmande

> 1000Base-SX: 62.5um / 50um LC, MMF, Max 220/550 mèt (721/1804 pye)

> 1000Base-LX: 62.5um / 50um LC, MMF, Max 550 mèt (1804 pye)

> 1000Base-LX: 9mm / 10mm LC, SMF, Max 3KM-8Km (1.86 mil-49.7 mil)

Dimansyon

440mm X 140mm X 44mm

19 pous Rack montable, wotè 1U

Ekipman pou pouvwa

Entèn pouvwa: AC 160-260V 50 / 60Hz

Wide opinyon vòltaj ranje

Konsomasyon: 45 Watts Max

Tanperati imidite

Tanperati

Imidite

Operasyon

0 ℃ a 40 ℃

10% a 90%

Depo

-40 ℃ a 70 ℃

5% a 90% RH


Hot Tags: entènèt smart gigabit switch 24 pò, Lachin, manifaktirè, founisè, faktori, achte, bon mache, esansyèl, pri list, pri ki ba
Pwodwi ki
Rechèch