Optik Fib Switch 8 pò

Optik Fib Switch 8 pò

STE-208-X3X1 a se yon switch fib optik ki ofri 8 10 / 100Base-Fx pò Fib optik.Li sipòte SC, ST, FC konektè yo.Li distans transmisyon ka soti nan 2Km 120km.

Chat kounye a
Pwodwi detay

STE-208-X3X1 + 8 Port 100Base-Fx + 2 Gigabit SFP Unmanaged Fibre switch:

STE-208-X3X1 la + se yon Unmanaged 8 Port Optical Fibre Bouton ki fèt espesyalman pou distribye yon sèl fib fib nan sit miltip. Li vini ak 8 100Mbps optik Fib pò pou Downlink, 2 Gigabit SFP fant pou uplink.

Fib Fib optik 100Base-Fx yo sipòte mòd sèl ak multimode fib, distans transmisyon yo varye ant 2 km fibr fibre 120Km. Gigabit SFP uplink pò yo sipòte inivèsèl transceivers SFP nan fib Multimode ak Single mòd fib, distans yo transmisyon ranje soti nan fibm 550m fibre nan 120km mòd sèl, ki anpil ede pou yon ekstansyon pou rezo w lan.

Li bay ou ak kapasite entènèt gwo satisfè kondisyon yo rezo pou IPTV, VoIP ak transmisyon done. Li se yon optik distribisyon fibre lajman aplike nan Fib nan Floor la, Fib nan aplikasyon pou bilding yo.

Materyèl Features:

Ofri 8 Port 100Base-Fx Fib Fib optik, SC, ST, FC konektè si ou vle

Sipò ekipe ak nwayo doub oswa sèl nwayo 1 * 9 transceivers fibre

Sipò fib multimode, distans transmisyon a ka rive jiska 2 oswa 5Km

Sipò Singlemode fib, distans transmisyon a ka soti nan 20Km jiska 120Km

Ofri 2 Gigabit SFP Fib pò yo

Gigabit SFP Fib pò yo ak pò yo Ethernet Gigabit yo pou itilize Combo

Gigabit SFP Fib pò yo sipòte inivèsèl Gigabit transceivers SFP nan mòd sèl oswa fib multimode

Distans transmisyon pou gigabit SFP fibre koòdone a ka soti nan multimode 550m pou Singlemode 120Km

Sipò pou Store ak Forward mòd switch

Fully complètement ak IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z estanda

Sipò pou 5.6 Gbps Pleasant Backplane

Sipòte IEEE802.3x plen duplex ak mwatye duplex kontwòl presyon koule

Sipò MAC Adrès oto-sans, bay 8K MAC adrès

Vini ak viv endikatè ki ap dirije pou estati travay, estati sibstiti, pouvwa, elatriye

19 "etajè Mountable lojman, wotè 1U

Vini avèk Pwovizyon pou pouvwa entèn

Pouvwa pouvwa enpilsyon, sipò AC 96V 260V inivèsèl vòltaj pouvwa

Sipò pou Azi, Ewòp, US, UK, AU ploge pouvwa estanda


Aplikasyon prensipal:

Avèk Gigabit Fib Uplink pò ak 100Mbps pò Downlink Fib, STE-208-X3X1 la + gen yon kapasite transmisyon gwo ki

ka rankontre oswa depase pifò kondisyon transmisyon yo pou vwa, videyo ak done sou Ethernet. Li ka aplike kòm yon ekipman Distribisyon optik yo mete nan planche yo oswa nan sèvè chanm nan bilding yo. Li se yon opsyon ki gwo Fib Pou planche a, Fib nan solisyon yo Building.


Espesifikasyon:

Nòm

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x estanda

Topoloji

Staroloji Topoloji

Uplink pò yo

2 Gigabit SFP Fib Pò

Pòt dyezini

8 Port 100Base-Fx pò fib fib

Adrès MAC

8K

Pousantaj transmisyon

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps, 1000Mbps: 1488000pps

Switching Mode

Magazen ak Forward

Endikatè ki ap dirije

Link, aktivite, konplè / mwatye duplex, vitès, ak pouvwa sou fonksyon dyagnostik

Ethernet kab

10Base-Tx: UTP kategori 3, 4,5, jiska 100m
100Base-Tx: UTP kategori 5, jiska 100m
1000Base-Tx: UTP kategori 5, 6 kab jiska 100m

Fib Kab

100Base-Fx ak 1000Base-X:
8.3μm, 8.7μm, 9μm ak 10μm sèl kab mòd fib
50, 62.5 ak 100 μm milti-mòd fib kab

Ekipman pou pouvwa

AC 96-260V, Entèn pouvwa Pwovizyon pou

Tanperati imidite

Tanperati

Imidite

Travay

0 ℃ - 55 ℃

10% - 90%

Standby

-20 ℃ - 65 ℃

5% - 95% RH



Hot Tags: optik fib switch 8 pò, Lachin, manifaktirè, founisè, faktori, achte, bon mache, esansyèl, pri list, pri ki ba
Pwodwi ki
Rechèch