3 + 2 switch Optique Fibre

3 + 2 switch Optique Fibre

STE-323-X3X1 a se yon switch fib optik ki ofri 2 pò 10 / 100Base-Fx fib, plis 3 10 / 100Base-Tx pò ethernet. Distans transmisyon li ka soti nan 2Km 120km.

Chat kounye a
Pwodwi detay

STE-323-X3X1 Fibre optik Bouton Deskripsyon:

STE-323-X3X1 se yon switch fib optik ki ofri 2 100Base-Fx optik pò ak 3 10 / 100Base-Tx Ethernet pò yo. Li sipòte

100mbps singlemode oswa multimode opinyon fib ak 6 10 / 100mbps pwodiksyon Ethernet.

DeSTE-323-X3X1 a de pò fib optik ka itilize kòm pò a D 'Fib ak pò pwodiksyon Fib. Se konsa, yo nan lòd yo distribye yon sèl

Fib optik lyen nan sit miltip, ou ka konekte yon sèl STE-323-X3X1 nan yon lòt STE-323-X3X1. Ethernet interfaces li yo se la

pò Downlink pou konekte nan PC, IPTV Setup Box, telefòn vip oswa lòt aparèy rezo.

Avèk kapasite segondè kapasite D '/ soti, STE-323-X3X1 a ka yon bon chwa pou Fib Pou etaj la ak fibre nan

Vilaj aplikasyon.


Karakteristik prensipal:

> Ofri 2 100Base-Fx pò D 'Fib, SC, ST ak FC konektè si ou vle;

> Sipò fib multimode 100mbps, distans transmisyon a ka soti nan 2Km jiska 5Km maksimòm;

> Sipò Singlemode fib, distans transmisyon a ka soti nan 20Km 120Km maksimòm

> Sipò pou doub nwayo oswa sèl nwayo 1 * 9 transceivers fibre

> Sipò pou 3 10 / 100mbps oto-negosyasyon pò pwodiksyon Ethernet

> Konfòme avèk IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.1x estanda

> Sere ak pou pi devan switch mòd

> Sipòte IEE802.3X plen duplex, mwatye-duplex backpressure plen kontwòl

> Sipòte MAC pwòp tèt ou aprantisaj, 2K MAC adrès

> Endikatè dinamik dirije

> Mini Destop ka Metal, Ploge ak jwe operasyon.

> Ekstèn pouvwa ekipman pou: Sipò pou Azi, US, Ewòp, UK ploge pouvwa estanda


Aplikasyon prensipal:

Avèk 100Mbps Fib Antre pò a, STE-323-X3X1 a gen yon kapasite transmisyon gwo ki ka rankontre Pleasant la

kondisyon pou vwa sou IP, videyo sou IP ak done transmisyon. Li ka aplike kòm yon aparèy Distribisyon enstale nan planche yo

bilding oswa nan kabinè Distribisyon nan ti bouk yo. Li se yon opsyon gwo sa ki annapre yo


aplikasyon:

 Fib pou etaj la

Fib pou Vilaj la

 Fib pou biwo a


Espesifikasyon:

Nòm

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

Topoloji

Star

Kantite pò yo

3 Port 10 / 100Base-Tx; 2 Port 100Base-Fx

MAC adrès

2K

Pousantaj transmisyon

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Switching Mode

Store-ak-Forward

Mòd kontwòl Flow

IEE802.3X plen-duplex kontwòl koule ak kontwòl presyon koule tounen

Endikatè ki ap dirije

Ki estati dirije nan lyen, aktivite, konplè / mwatye duplex, vitès, ak pouvwa sou fonksyon dyagnostik

Rezo Kab

10Base-T: UTP kategori 3, 4,5 kab jiska 100m
100Base-Tx: UTP kategori 5, jiska 100m

100Base-Fx:
8.3μm, 8.7μm, 9μm ak10μmsingle fib fib kab,
50,62.5 ak 100μm milti-mòd fib kab

Ekipman pou pouvwa

AC 110-240V, DC5V, 2A Ekstèn Pouvwa pouvwa

Tanperati imidite

Tanperati

Imidite

Operasyon

-20 ℃ a 70 ℃

10% a 90%

Depo

-40 ℃ rive 75 ℃

5% a 95% RH



Hot Tags: 3 + 2 switch fib optik, Lachin, manifaktirè, Swèd, faktori, achte, bon mache, esansyèl, pri list, pri ki ba
Pwodwi ki
Rechèch