Kouch 3 Bouton Optik 8 pò

Kouch 3 Bouton Optik 8 pò

STCS3800 a se yon kouch 3 plen Gigabit Fib Ethernet switch ki ofri 8 GBIC.Lots se yon kouch vitès kouch 3 switch ki vini ak kouch 2-7 oblije chanje ak karakteristik QOS pwisan.

Chat kounye a
Pwodwi detay

STCS3800 8 pò GBIC Gigabit Kouch 3 Itinerè switch Deskripsyon:

STCS3800 a se yon pi bon kalite gigabit kouch 3 switch ki ofri 8 pò GBIC. Tou de Gigabit TX GBIC modil

ak Gigabit GBIC FX modil ka enstale nan ankadreman prensipal la.

Bouton intelligent Ethernet switch STCS3800 se yon liy nan switch multijoueur klas antrepriz. Deplwaye nan kouch nan agrégation, Li delivre sekirite sèvis convergé pou antrepwiz mitan-gwosè ak lakou lekòl la.

Sipòte Kouch entelijan 2-7 klasifikasyon koule, STCS3800 a ofri karakteristik siperyè karakteristik QoS ki anpeche konjesyon ak ede asire ke trafik rezo a byen klase ak priyorite.

Fully entegre nan fanmi Gigabit ChiMa a nan switch, STCS3800 la ofri pafèperformance.


>>> Segondè oblije chanje kapasite ak fil-vitès kouch 2-4 oblije chanje

1. 16 Gbps kapasite chanje;

2. 11.9Mpp transfert;

3. Materyèl ki baze sou kouch 2-7 oblije chanje.

>>> Entelijan QoS

1. 32M pataje pake pezib ak avanse HOL bloke prevansyon mekanis;

2. Règleman klasifikasyon miltiyeux kouleman ki defini pa itilizatè yo;

3. Filtè pake endepandan nan chak pò pou différenciation entelijan nan koule aplikasyon;

4. Sipò pou IEEE 802.1p ak DiffServ Kòd Point.

5. Sipò pou yon pakèt ACL filtraj politik.


Espesifikasyon:


Deskripsyon

STCS3800

Sistèm

8 GigaBit Interface konnvètè (GBIC) pò yo

Kapasite

Kapab oblije chanje

16 G

Pake Forwarding pousantaj

11.9 Mpps

MAC Table

8K

VLAN tab

64

Pake tanpon

Tout pò pataje yon tanpon chanjman 64MB

Port ki baze sou ARL Limit

Pòt aprantisaj entèdi lè limit la depase

Wi

ARP

4K

VLAN

Port ki baze sou VLAN

64

IEEE 802.1q VLAN

64

SuperVLAN & Sub-VLAN

Wi

ACL

Jiska règ 1K

Konsomasyon pouvwa

<>

Materyèl

Ekipman pou pouvwa

100-240VAC, 47-63Hz

Dimansyon (W * D * H)

440mm X 280mm X 44.5mm

Tanperati

Tanperati opere: 0-50 ℃

Tanperati Depo: - 40 ~ 70 ℃

Imidite

10% -90% nonkondans


>>> Enfòmasyon sou Lòd:


Modèl

Deskripsyon

Pouvwa

STCS3800

8 GBIC fant

AC 220V

SP-GSX-GBIC

1000Base-SX, Modil optik, GE-multimode-850nm, 550meter, LC GBIC modil

SP-GLX-A

1000Base-LX, Modil optik, GE-multimode-1310nm, 10km, LC, GBIC modil

SP-GTX-GBIC

10/100 / 1000Base-TX GBIC Modil


Hot Tags: kouch 3 switch switch 8 pò, Lachin, manifaktirè, Swèd, faktori, achte, bon mache, esansyèl, pri list, pri ki ba
Pwodwi ki
Rechèch