Kouch 3 switch jigabit 24 pò

Kouch 3 switch jigabit 24 pò

STCS5024TF a se yon kouch 3 switch Ethernet gigabit ki ofri 24 Ethernet pò Gigabit, plis 4 gigabit sfp fib fant.It se yon entelijan switch milti-kouch sekirite ki fèt espesyalman pou aplikasyon sekirite gwo gigabit rezo.

Chat kounye a
Pwodwi detay

STCS5024TF 24 Port 10/100/1000 Sèvi-T + 4 Port Gigabit SFP Kouch 3 Gigabit Switch Deskripsyon:

StCS5024 sekirite entelijan switch milti-kouch a se yon nouvo-jenerasyon switch pou rezo sekirite.Li ofri sèvis milti-sèvis ak segondè.Ak gwo kapasite ak segondè switching pèfòmans, li tou karakteristik sekirite avanse. Li se opsyon nan prim pou kontwòl aksè a kontwòl aksè nan ti oswa mwayen ki menm gwosè ak MAN, oswa chanjman nan aksè pou itilizatè antrepriz.


Avanse Sekirite :

Koulye a, Rezo ap fè fas tout kalite menas sekirite, leakage sekrè ak atak, STCS5024TF sekirite entelijan switch milti-wèb la ekipe ak karakteristik sekirite avanse asire operasyon an sekirite nan rezo a.Sipòte complète ACL kontwòl kontwòl aksè, ki gen ladan: itilizatè MAC adrès ki baze sou ACL, IP pwotokòl (TCP / UDP) ki baze ACL, TCP pò nimewo ki baze sou ACL, UDP pò nimewo ki baze ak tan ki baze sou ak; Ka idantifye terminaux sèvis legal ki gen limit VLAN-IP-MAC; sipòte pwotokòl 802.1x pwotokòl kontwòl kontwòl, bay kontwòl pi efikas itilizatè pò pase metòd tradisyonèl la; Fonksyon MAC limitasyon fonksyon pò a ka kontwole nimewo a lame ki gen aksè pò a espesifye;

Sipòte PVLAN, ofri segregasyon pò strik nan 802.1Q VLAN, asire sekirite segondè sou sèvis

operasyon; Patante CPU pwoteksyon chèk teknik ak filtè done yo voye nan CPU la pou fè pou evite move atak; Otantifikasyon Plizyè pou pwotokòl tankou RIP, OSPF, elatriye (otantifikasyon tèks plenn,

MD5 otantifikasyon) asire kontwòl la nan wout la ak topolojik rezo, ofrann pi wo sekirite;


Fleksib QOS

Sekirite STCS5024TF sekirite milti-kouch sipòte sipò QoS pou rankontre demann kalite siperyè

vwa, videyo ak lòt sèvis miltimedya an tan reyèl:

Priyorite ki baze sou IEEE802.1P atenn enfòmasyon ak sèvis klasifikasyon kouleur kwentuple;

Sipòte kouch ki baze sou Multyser CoS ak ToS al kontre demann lan nan sèvis miltimedya an tan reyèl tankou konferans videyo; Self-defini règleman klasifikasyon kouleman multi, ak 1024 règ koule sipòte nan yon sèl aparèy; 8 charyo priyorite sipòte pou chak pò, ak prevansyon konjesyonèl ak koule-mete;


Comprehensive routage sipò pwotokòl

StCS5024TF sekirite milti-kouch switch la sipòte yon seri rich nan teknoloji routage ki kouvri prèske tout aktyèl teknoloji routage ki deja egziste.

Sipòte pwotokòl routage unicast: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, estatik routage;

Sipòte pwotokòl routage multicast: IGMP, PIM-SM;

Sipòte pwotokòl sovgad sovgad: VRRP.

Pratik antretyen ak kontwòl

Sipòte metòd NM tankou SNMP, CLI, RMON, TELNET, WEB; Sipòte bòt, TFTP ak ftp pou lojisyèl rapide ajou.


Espesifikasyon:


Modèl NON

STCS5024TF

> Sistèm

Nimewo Port

24 10/100 / 1000Base-T interfaces; 4 Gigabit SFP COMBO

Kapab oblije chanje

48G

Pake Forward Kapasite

> 35.7Mpps

Konsomasyon pouvwa

<>

> Debaz Pèfòmans

MAC Adrès Table

32K

Entrées tab Entrées

8K

Kapasite tanpon

Pataje 32M

Mòd transpò

Store-ak-pi devan

> Rezo ak kontwòl flow

PVLAN

Wi

VLAN

802.1Q 4k

QoS

8 charyo priyorite pou chak pò; koule mete ak metòd orè rich

Metòd Dispatching koup

WRR, SP, WRR + SP

Port Convergence

FE, GE konvèsyon pò; maksimòm 32 gwoup ki gen 8 pò pou chak gwoup

Pwotokòl Routing

Unicast

Estatik Routing, RIP V1 / V2, OSPF V2,

Multicast

IGMP, PIM-SM,

Règleman sou wout

Wi

Non nan Interfaces Routing

512

Sekirite Feature

802.1X

Wi

Entènèt Portal

Wi

ACL

1K

MAC adrès limitasyon

Wi

Difizyon difizyon Strom

Wi

Pwoteksyon CPU

Wi

Limitasyon Speed Speed

8K granularite

Jesyon karakteristik

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1,2,3,9

HTTP

Wi

CLI

Wi

Dimansyon (L * W * H)

443mm × 360mm × 44.5mm

443mm × 280mm × 66.7mm

Travay Anviwònman

0 ~ 40 ℃ 10 ~ 90% ki pa kondanse

Pwa

<>

Enfòmasyon sou Lòd:


Modèl

Deskripsyon

Pouvwa

STCS5024TF

24 pò Gigabit TX interfaces, 4 Port Gigabit SFP fant

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX SFP modil-GE-100 mèt-RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

SFP opticalmodule-GE-multimode-850nm-550meter-LC optik Connector-3.3v

SP-GLX (SFP)

SFP modil optik-GE-sèl mòd-1310nm-10 kilomèt-LC optik Connector-3.3v



Hot Tags: kouch 3 switch gigabit 24 pò, Lachin, manifaktirè, Swèd, faktori, achte, bon mache, esansyèl, pri list, pri ki ba
Pwodwi ki
Rechèch