8 Port Layer 3 switch

8 Port Layer 3 switch

STCS4012ST a se yon kouch 3 gigabit fib Ethernet switch ki ofri 8 Gigabit SFP fant, plis 4 uplinks Ethernet gigabit. Li se yon entelijan switch milti-kouch sekirite ki fèt espesyalman pou gwo sekirite aplikasyon gigabit rezo.

Chat kounye a
Pwodwi detay

STCS4012ST 8 Port Gigabit SFP X 4 Port Gigabt Tx Kouch 3 Gigabit Routing switch Deskripsyon:

STCS4012ST a se yon switch gigabit pi bon kalite ki ofri 8 Gigabit SFP fant, plis 4 gigabit Tx pò Combo.

StCS4012ST sekirite entelijan switch milti-kouch a se yon nouvo-jenerat switch pou sekirite segondè

rezo. Avèk kapasite gwo ak oblije chanje pèfòmans segondè, li tou karakteristik sekirite avanse. Li se la

prim opsyon pou kontwòl aksè a kouch aksè nan ti oswa mwayen ki menm gwosè ak MAN, oswa chanjman nan aksè pou itilizatè antrepriz.

Avanse Sekirite:

Sipòte complète règleman ACL kontwòl kontwòl, ki gen ladan: itilizatè MAC adrès ki baze sou ACL, IP pwotokòl (tchp / UDP) ki baze ACL, TCP nimewo pò ki baze ACL, UDP nimewo pò ki baze ak tan ki baze sou AC;

Ka idantifye terminaux sèvis legal ki gen limit VLAN-IP-MAC; sipòte pwotokòl kontwòl aksè itilizatè

802.1x, bay pi efikas itilizatè pò kontwòl pase metòd tradisyonèl la; Fonksyon MAC limitasyon fonksyon pò a ka kontwole nimewo a lame ki gen aksè pò a espesifye;

Sipòte PVLAN, ofri segregasyon pò strik nan 802.1Q VLAN, asire sekirite segondè sou sèvis

operasyon; Patante CPU pwoteksyon chèk teknik ak filtè done yo voye nan CPU la pou fè pou evite move atak; Otantifikasyon Plizyè pou pwotokòl tankou RIP, OSPF, elatriye (otantifikasyon tèks plenn, MD5 otantifikasyon) asire kontwòl la nan routeur la ak topolojik rezo.

Fleksib QOS

StCS4012ST sekirite entelijan bouton milti-kouch sipòte QoS entelijan epi satisfè demann kalite siperyè sèvis vwa, videyo ak lòt sèvis miltimedya an tan reyèl pa teknoloji sa yo:

Priyorite ki baze sou IEEE802.1P atenn enfòmasyon ak sèvis klasifikasyon kouleur kwentuple;

Sipòte kouch ki baze sou Multyser CoS ak ToS al kontre demann lan nan sèvis miltimedya an tan reyèl tankou konferans videyo; Self-defini règleman klasifikasyon kouleman multi, ak 1024 règ koule sipòte nan yon sèl aparèy; 8 charyo priyorite sipòte pou chak pò, ak prevansyon konjesyonèl ak koule-mete;

Comprehensive routage sipò pwotokòl

STCS4012ST sekirite entelijan switch milti-kouch sipòte yon seri rich nan teknoloji routage ki kouvri

prèske tout teknoloji yo routage ki deja egziste.

Sipòte pwotokòl routage unicast: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, estatik routage;

Sipòte pwotokòl routage multicast: IGMP, PIM-SM;

Sipòte pwotokòl sovgad sovgad: VRRP.

Pratik antretyen ak kontwòl

Sipòte metòd NM tankou SNMP, CLI, RMON, TELNET, WEB; Sipòte bòt, TFTP ak ftp pou amelyorasyon lojisyèl vit.


Espesifikasyon:


Modèl

STCS4012ST

Sistèm

Nimewo Port

8 pò Gigabit SFP interfaces, 4 Port Gigabit Tx

Kapab oblije chanje

24G

Pake Forward Kapasite

17.8Mpps

Konsomasyon pouvwa

<>

Debaz Pèfòmans

MAC Adrès Table

16K

Entrées tab Entrées

4K

Kapasite tanpon

Pataje 32M

Mòd transpò

Store-ak-pi devan

Rezo ak Kontwòl Flow

PVLAN

Wi

VLAN

802.1Q 4k

QoS

8 charyo priyorite pou chak pò; koule mete ak metòd orè rich

Metòd Dispatching koup

WRR, SP, WRR + SP

Port Convergence

FE, GE konvèsyon pò; maksimòm 32 gwoup ki gen 8 pò pou chak gwoup

Pwotokòl Routing

Unicast

Estatik Routing, RIP V1 / V2, OSPF V2,

Multicast

IGMP, PIM-SM,

Règleman sou wout

Wi

QoS routage

Wi

Non nan Interfaces Routing

512

Sekirite Feature

802.1X

Wi

Pòtal

Wi

STP

Wi

ACL

1K

MAC adrès limitasyon

Wi

Difizyon difizyon Strom

Wi

Pwoteksyon CPU

Wi

Jesyon karakteristik

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1, 2, 3, 9

HTTP

Wi

CLI

Wi

Dimansyon (L * W * H)

443mm × 360mm × 44.5mm

Travay Anviwònman

0 ~ 40 ℃ 10 ~ 90% ki pa kondanse

Pwa

<>


Enfòmasyon sou Lòd:


Modèl

Deskripsyon

Pouvwa

STCS4012ST

8 pò Gigabit SFP interfaces, 4 Port Gigabit Tx

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX SFP modil-GE-100 mèt-RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

SFP opticalmodule-GE-multimode-850nm-550meter-LC optik Connector-3.3v

SP-GLX (SFP)

SFP modil optik-GE-sèl mòd-1310nm-10 kilomèt-LC optik Connector-3.3v



Hot Tags: 8 pò kouch 3 switch, Lachin, manifaktirè, Swèd, faktori, achte, bon mache, esansyèl, pri list, pri ki ba
Pwodwi ki
Rechèch